15/02/18 ~ Δήλωση Προτίμησης Εργαστηριακού Τμήματος

Οι φοιτητές που θα παρακολουθήσουν το τρέχον ακαδημαϊκό εξάμηνο το μάθημα «Περιγραφική και Επαγωγική Στατιστική» ενημερώνονται ότι θα πρέπει μέχρι και την Παρασκευή 02 Μαρτίου, να δηλώσουν ηλεκτρονικά στην διεύθυνση:

το εργαστηριακό τμήμα το οποίο επιθυμούν να παρακολουθήσουν. Θα προσφερθούν τρια εργαστηριακά τμήματα, συγκεκριμένα:

1o Εργαστηριακό Τμήμα: 11:30 με 12:30

2o Εργαστηριακό Τμήμα: 12:30 με 13:30

3o Εργαστηριακό Τμήμα: 13:30 με 14:30

Στην ηλεκτρονική δήλωση, αφού καταχωρηθούν σωστά τα προσωπικά στοιχεία του φοιτητή, θα πρέπει να δηλωθεί η σειρά προτίμησης εργαστηριακού τμήματος.

Για την τοποθέτηση του εκάστοτε φοιτητή σε εργαστηριακό τμήμα, θα ληφθεί υπόψη αφενός η σειρά προτίμησης, αφετέρου η σειρά κατάθεσης της ηλεκτρονικής δήλωσης.

Στην περίπτωση που κάποιος φοιτητής καταθέσει περισσότερες από μια δηλώσεις (περίπτωση διόρθωσης), θα ληφθεί υπόψη μονάχα η τελευταία και φυσικά ο χρόνος κατάθεσης αυτής.

Εκ μέρους του διδάσκοντος,

Υπ. Δρ. Θοδωρής Σφακιανάκης