16/05/21 ~ Δήλωση συμμετοχής στην εξέταση του ΥΠΟ “Περιγραφική και Επαγωγική Στατιστική”

Ρέθυμνο, 16/05/2021

Η εξέταση του μαθήματος “Περιγραφική και Επαγωγική Στατιστική” θα πραγματοποιηθεί ηλεκτρονικά την 31η Μαΐου 2021.

Προκειμένου να διεξαχθεί ομαλά η διαδικασία της εξέτασης και να μην υπάρξει ταλαιπωρία με άσκοπες αναμονές, οι φοιτητές/τριες που επιθυμούν να προσέλθουν στην εξέταση θα πρέπει να αποστείλουν σχετική δήλωση συμμετοχής μέχρι και την Κυριακή 23 Μαΐου 2021.

Στη συνέχεια θα καταρτιστούν και θα αναρτηθούν οι λίστες εξεταζομένων του μαθήματος, βάση των οποίων κάθε φοιτητής/τρια θα καλείτε να προσέλθει για να εξεταστεί σε προκαθορισμένη ώρα.

Το έντυπο της δήλωσης, το οποίο θα πρέπει να συμπληρωθεί και να αποσταλεί στη συνέχεια (σε μορφή αρχείου word ή pdf ή εικόνας) στη διεύθυνση labpolep@gmail.com, βρίσκεται αναρτημένο στο eLearn του μαθήματος.

Εκ μέρους του διδάσκοντος,

Θοδωρής Σφακιανάκης