08/07/20 ~ Παράταση Παράδοσης Εργασίας

Ρέθυμνο, 08/07/2020

Θέμα:  Παράταση Παράδοσης Εργασίας

Οι φοιτητές που παρακολούθησαν κατά την διάρκεια του εαρινού εξαμήνου το σεμινάριο του Καθηγητή Β. Δαφέρμου:

“Αναλύοντας Πολιτικά Δεδομένα στο Πλαίσιο της Διαδικασίας Ordinal Logistic Regression”

και έχουν αναλάβει εργασία, ενημερώνονται ότι η παράδοση της εργασίας πήρε παράταση μέχρι και την 17η Ιουλίου 2020.

Όσοι φοιτητές/τριες έχουν αποστείλει ήδη την εργασία τους και επιθυμούν να την επεξεργαστούν περαιτέρω, έχουν την δυνατότητα να στείλουν νέα ενημερωμένη έκδοση της εργασίας με τίτλο “Ορθή Επανάληψη Παράδοσης Εργασίας”, ώστε να ληφθεί υπόψη η τελευταία.

Τέλος, όσοι φοιτητές ανέλαβαν εργασία και για οποιονδήποτε λόγο δεν καταφέρουν να την ολοκληρώσουν μέχρι την αναθεωρημένη ημερομηνία παράδοσης, μπορούν να την επεξεργαστούν κατά την διάρκεια του καλοκαιριού και να την παραδώσουν στην εξεταστική του Σεπτέμβρη.

Εκ μέρους του διδάσκοντος,
Υπ. Δρ. Θοδωρής Σφακιανάκης